Home » Новини України » Нові правила для перевезення ручної клажі

Нові правила для перевезення ручної клажі

Якщо ви плануєте відпустку,  то інформація в цій статті стане  в нагоді.

Нові правила перевезення ручної поклажі Wizz Air: маленький рюкзак чи сумку все ж можна буде взяти на борт безкоштовно . Відтепер невеликі валізи в салон літаків угорського лоукостера зможуть взяти лише ті пасажири, які додатково оплатять пріоритетну посадки, решта повинні будуть здавати такі речі безкоштовно в багаж.

Пасажири угорського лоукостера Wizz Air, які не купуватимуть додаткову послугу пріоритетної посадки, все ж зможуть брати з собою в салон літака сумку, рюкзак чи сумку з ноутбуком, які можна розмістити у просторі під переднім сидінням.

«Від сьогодні, лише пасажири, які оберуть послугу пріоритетної посадки, матимуть змогу взяти ручну поклажу з собою в салон. Ручна поклажа пасажирів, які не обрали пріоритетну посадку, буде безкоштовно розміщена в багажному відділенні літака. Отримати ручну поклажу можна після прильоту з транспортної стрічки в аеропорту прибуття. Пасажири з ручної поклажею (максимальних розмірів 40x30x18 см), яку можна розмістити під сидінням, можуть продовжувати її брати з собою в салон літака», – пояснили в компанії.

Такі зміни в правилах перевезення ручної поклажі вже діють у мережі Wizz Air, але введення їх в дію залежить від готовності кожного аеропорту відправлення окремо. Такі заходи в авіакомпанії пояснюють обмеженим місцем в салоні літака, де багаж всіх пасажирів може не вміщуватися. Послуга WIZZ Priority від Wizz Air оплачується додатково і коштує від 5-10 євро (якщо купується онлайн) до 25 євро (якщо оплачується в аеропорту).

Як повідомляє: УНІАН

Нові правила для  перевезення ручної клажі

Цей допис уже прочитано 480 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: