Нові подробиці в справі Олени Зайцевої.

Про новини слідства і про  результати соцопитування щодо варіантів завершення резонансної справи.

Харківське видання News Room повідомляє, що 19-го жовтня, слідчий по справі звернувся до суду з клопотанням надати тимчасовий доступ до записів з камер відеоспостереження ресторану “Чілі”. За інформацією правоохоронців, Олена Зайцева в компанії третіх осіб перебувала в цьому закладі 18-го жовтня в період з 17:45 до 20:09. Як передбачає слідчий, відео прояснить, чи вживала затримана алкогольні напої, чи сідала після цього за кермо, а також допоможе встановити особи друзів арештованої дівчини. Суддя Муратова С. О.  задовольнила клопотання слідства, зобов’язавши працівників “Чілі” надати записи з зовнішніх та внутрішніх камер спостереження. Термін дії клопотання – один місяць, оскарженню документ не підлягає.

Повний текст ухвали судді можна прочитати у Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://reyestr.court.gov.ua/Review/69661603

Водночас, портал 24tv проводить онлайн-опитування стосовно того, чим все закінчиться для Олени Зайцевої. Станом на 29-те жовтня участь в опитуванні взяло 108 тис. людей, і 46% з них вважає, що Олена Зайцева відкупиться штрафом і її батько все владнає. Взяти участь в опитуванні можна, перейшовши за посиланням:

 https://24tv.ua/zyasuvalosya_de_perebuvala_zaytseva_za_kilka_godin_do_smertelnogo_dtp_v_harkovi_n881136. 

Нагадаємо, що другий учасник ДТП у Харкові, водій авто Volkswagen Touareg, харківський бізнесмен Геннадій Дронов, офіційно прокоментував ситуацію, що склалася, через сторінку свого адвоката Сергія Перепилиці у мережі Facebook (про це повідомляє ТСН):

“Під час цього (виїзду на перехрестя – прим. авт.) – автомобіля Lexus не було в полі зору. Після чого, я почав рух до перехрестя, вже зосередившись на пішохідному переході через провулок Мечникова. Все сталося так швидко, що я навіть не одразу зрозумів, що трапилося. Автомобіль Lexus вискочив на перехрестя раптово, з нізвідки! Я не бачив його і не міг бачити, оскільки Lexus вилетів на перехрестя з шаленою швидкістю. Його не було, коли я починав рух, а з того моменту, до зіткнення пройшли лічені секунди”

Фото: 112.ua та 24tv

Нові подробиці в справі Олени Зайцевої.

Цей допис уже прочитано 1660 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: