Нова Зеландія запроваджує нові санкції проти Росії

Вінстон Пітерс, міністр закордонних справ Нової Зеландії, оголосив про введення нового пакету санкцій проти Росії у зв’язку з її незаконним вторгненням в Україну у лютому 2022 року. Ця ініціатива входить в міжнародну санкційну відповідь на події в Україні. Про це повідомляє уряд Нової Зеландії .

Основні положення нових санкцій включають:

  1. Введення граничних цін G7+ на нафту російського походження.
  2. Чітка заборона на експорт заборонених товарів до Росії та Білорусі через треті країни.
  3. Застосування санкцій проти фізичних та юридичних осіб.

За даними влади Нової Зеландії, санкції вплинули на 61 російську фізичну та юридичну особу, зокрема тих, хто причетний до уникальних мереж закупівель, що ухиляються від існуючих санкцій. Організації, які здійснюють закупівлю технологій для російської оборонної промисловості, а також високопоставлені представники деяких російських банків, також опинилися під санкціями. До переліку також увійшли особи, причетні до закупівлі зброї у Північної Кореї.

Пітерс підкреслив, що санкції свідчать про рішуче засудження Новою Зеландією агресивних дій Росії проти України та підтримку України в цьому важливому історичному періоді. Нова Зеландія раніше вже заморозила російські активи та встановила заборону на в’їзд для 100 громадян Росії.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: