Home » Новини України » Нова начальниця ДБР незаконно поєднує декілька посад і вимагає собі повноважень директора НАБУ

Нова начальниця ДБР незаконно поєднує декілька посад і вимагає собі повноважень директора НАБУ

Про це повідомляє у Facebook нардеп Ренат Кузьмин.

“Нова начальниця ДБР продовжує дивувати. Вчора на сайті ДБР з’явився її заклик до громадян України писати в ДБР доноси про корупцію топ-чиновників з обов’язковим зазначенням списку вкраденого цими чиновниками майна, їх, чиновників, зв’язків, явок, паролів з долученням доказів корупційної діяльності цих самих тому-чиновників. І справа навіть не в тому, що в функції ДБР боротьба з корупцією топ-чиновників не входить, це, як відомо виняткова компетенція НАБУ. Справа в іншому – в тому, що народний депутат від «Слуги народу», з першого ж дня своєї роботи керівником Бюро вже встигла порушити кілька статей Конституції і Кримінального кодексу України. Це стосується не тільки проведення бутафорського конкурсу на посади заступників директора, про що я писав раніше. Це стосується і розголошення даних досудового розслідування, і перевищення влади, і інших посадових злочинів, в яких неминуче звинуватять свіжоспечену начальницю її численні опоненти. Звинуватять її і в тому, що вона поєднує кілька посад: є і керівником ДБР, і головою Комітету Ради і народним депутатом одночасно, що прямо заборонено антикорупційним законом. А після публікації на сайті ДБР її ще звинуватять і в спробах незаконно привласнити собі функції керівника НАБУ по організації боротьби з корупцією топ-чиновників.

Загалом, вже зрозуміло, що робота ДБР з таким підходом не може бути ні ефективною, ні якісної. Втім, з огляду на відсутність спеціального профільної освіти і необхідного досвіду роботи у керівників ДБР, ДПУ, СБУ і МВС, прогнозую швидкий розвал правоохоронної системи, тотальний свавілля і корупцію силовиків, а також масові порушення прав громадян при провадженні досудового розслідування.

Ну, а поки мої прогнози ще не почали збуватися, сьогодні ж направлю спікеру Ради депутатський запит і з’ясую подала керівник ДБР заяву про складання депутатських повноважень і, якщо подала, то коли саме спікер планує внести його для голосування в сесійний зал. Щось мені підказує, що нова начальниця ДБР спробує зберегти і депутатський мандат, і високе крісло в Бюро” – йдеться у повідомленні.

Цей допис уже прочитано 77 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: