Інна Соболєва назвала екс-співробітника СБУ, якого підозрює в замовленні вбивства свого 3-річного сина

Дружина бізнесмена В’ячеслава Соболєва Інна, 3-річного сина якої вбили 1 грудня в Києві, розповіла в інтерв’ю “Країні” про те, кого вони з чоловіком підозрюють в замовленні злочину.

За словами Інни Соболєвої, на другий день після того, що сталося вона з чоловіком назвала прізвища людей, яких вони підозрюють в те, що трапилося.

Один з цих людей – екс-співробітник СБУ, який служив в “Азові” Михайло Іванюк.

“Я можу дати характеристику тільки одній людині, з яким особисто знайома і якого добре знаю. Це Михайло Іванюк – колишній співробітник СБУ і на сьогодні діє співробітник МВС (в” Азові “очолював внутрішню безпеку,” Метеослужба “, як її ще називають, позивний “Булат”, свою причетність до злочину він заперечує. Це людина без честі і без слова. Так, в “Азові” є дуже багато порядних людей, патріотів, які воюють за нашу країну, але не Іванюк. Для нього немає сім’ї . Для нього немає дітей. Тільки гроші мають значення. З ним спілкувався  чоловік, і я часто йому говорила, що це не та людина, з яким потрібно спілкуватися. Мені Іванюк ніколи не подобався як людина “, – повідомила Інна Соболєва.

Вона розповіла, що сама зателефонувала Іванюку після похорону сина і сказала йому, що добре знає його дружину і дітей.

“Я була присутня на хрестинах його сина. Сказала, що нехай Господь їх береже, а він щоб задумався над своїм життям. І що йому нічого не зійде з рук. Я цього не дозволю. Сказала я ці слова в більш грубій формі, але не хочу говорити це на публіку “, – зізнається дружина Соболєва.

За її словами, Іванюк сильно злякався і найняв адвокатів. Ці адвокати стали писати Соболєвої листи з погрозами. “Іванюк почав бігати і збирати довідки про те, що він контужений, що у нього щось не те з головою. Він найняв людину, щоб готуватися до проходження детектора”, – розповіла Інна Соболєва.

Цей допис уже прочитано 238 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: