Німець вербував українок для роботи в борделях

Співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Львівської області на митному пості «Краковець» затримали громадянина Республіки Німеччина. За надання сексуальних послуг клієнтам він обіцяв жінкам заробіток до 100 доларів за годину.

Іноземець прибув до України та завербував чотирьох українок для роботи в нічному клубі в Німеччини, де сам він перебував на посаді директора. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Нацполіції.

За надання сексуальних послуг клієнтам він обіцяв жінкам заробіток до 100 доларів за годину. Крім того, іноземець пропонував безкоштовне проживання у вказаному нічному клубі, де, мовляв, створено всі необхідні умови. Також зловмисник запевняв, що буде займатися усіма іншими побутовими та господарськими питаннями «працівниць».

Поліція затримала іноземця також двох його поплічників – сімейну пару – під час спроби переправлення жінок на автомобілі через кордон.

Під час обшуку транспортного засобу правоохоронці вилучили візитівки нічного клубу, гроші, мобільний телефон та документи про бронювання житла у Німеччині для іноземця та чотирьох українок.

Цей допис уже прочитано 898 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: