Німеччина зобов’язана запобігти війні між РФ та НАТО

Німеччина зробить все можливе, щоб запобігти війні між Російською Федерацією та НАТО, заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц у своєму інтерв’ю місцевому виданню Märkische Allgemeine.

Як голова уряду, Шольц взяв на себе відповідальність за питання війни й миру, а також безпеки у Європі.

“Це також стосується питання Taurus. Окрім потужної підтримки України, для мене залишається важливим одне: ми зробимо все можливе, щоб війна не розгорнулася – тобто війна між Росією та НАТО”, – заявив канцлер.

Він додав, що Німеччина не відправлятиме своїх військовослужбовців до України та ретельно зважує кожну поставку зброї Києву. Шольц також підкреслив, що Німеччина продовжить підтримувати Україну стільки, скільки буде необхідно.

Щодо питання Taurus, що стосується ракет, що можуть вражати ціль на відстані 500 кілометрів, канцлер виступив проти поставок. Через те, що, на його думку, для цього потрібна буде присутність німецьких солдатів на місцях. Він також зауважив, що неправильне використання ракет може призвести до удару по одній із цілей у Москві.

Проте лідер парламентської фракції ХДС/ХСС Німеччини Торстен Фрай вважає, що Шольц зрештою погодиться на постачання крилатих ракет.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: