Нідерланди виділяють €138 мільйонів на відновлення України

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте оголосив про виділення €138 мільйонів на різні проєкти з відновлення України. Це стало відомо з його допису в соцмережі Х після участі у міжнародній конференції з відновлення України, що відбулася у Берліні.

“Нідерланди виділяють новий пакет допомоги у розмірі €138 мільйонів на ремонт життєво важливої енергетичної інфраструктури, гуманітарну допомогу та ініціативи щодо відновлення з боку бізнесу”, – написав Рютте.

Крім того, прем’єр-міністр підкреслив важливість продовження військової підтримки України.

“Однак немає сенсу у відновленні без потужних збройних сил. Тому ми також продовжуватимемо надавати військову допомогу. Ми ведемо переговори з міжнародними партнерами щодо постачання системи Patriot в Україну. У рамках цієї ініціативи Нідерланди надали радар та три пускові установки”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Нідерланди виділять €60 мільйонів на закупівлю та виробництво безпілотників для України. З цієї суми €20 мільйонів підуть на закупівлю дронів First Person View через міжнародну коаліцію безпілотників, створену на початку цього року. Ще €17,5 мільйона буде спрямовано на закупівлю морських безпілотників.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: