Нідерландський спортсмен біжить до Києва, збираючи кошти для українських воїнів

Голландський спортсмен біжить до Києва, щоб привернути увагу до війни в Україні та зібрати кошти на медичну допомогу. Про це пише МЕТА.

“Війна зовсім поруч. Туди можна добігти”, – таким гаслом нідерландський бігун Боас Крагтвейк розпочав свій пробіг із Амстердама до Києва.

Маршрут Крагтвейка пролягає через Німеччину та Польщу, і сьогодні він вже знаходиться на Львівщині. Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із бігуном, де той поділився метою свого заходу. Крагтвейк планує не лише привернути увагу до конфлікту, що триває в Україні, але й зібрати кошти на закупівлю швидких медичних автомобілів для наших захисників.

Наразі завдяки власному пробігу Боас Крагтвейк вже зібрав майже 45 тисяч євро, але його ціль – зібрати 100 тисяч євро для повного обладнання трьох швидких автомобілів. Він планує подолати маршрут із Амстердама до Києва за 50 днів, проходячи при цьому по 50 кілометрів щодня. Спека та тяжкі умови вже зараз стають випробуванням для спортсмена, але його мотивацією є думка про те, що його власні страждання можуть сприяти порятунку життів воїнів та мирних жителів, які потрапили в біду.

Максим Козицький, голова Львівської ОДА, висловив вдячність тим, хто підтримує Україну у цей нелегкий час.

“Ми ніколи не забудемо підтримки, яку постійно надають наші соратники на шляху до перемоги,” – сказав він. 

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: