Home » Культура » Нічні грабіжники у Львові.

Нічні грабіжники у Львові.

Цієї ночі у Львові посеред вулиці було затримано грабіжників із сокирою.

Фото: freetrack.com.ua

Сьогодні вночі у Львові інспектори патрульної поліції, які патрулювали на вулиці Володимира Великого, затримали двох чоловіків із повними сумками награбованого майна та сокирою, повідомляє Вголос.

Прес-служба патрульної поліції Львівщини інформує, що патрульні помітили на вулиці підозрілих осіб із великими пакунками. Побачивши правоохоронців, ці особи кинули речі на землю та почали втікати. Одного з них вдалося наздогнати. Патрульні повернулися з ним до сумок, в яких лежали різні господарські товари, настільні ігри та канцелярія. Все було з цінниками. Також в сумці була сокира. Пояснити походження цих речей чоловік не зміг.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Поки патрульні охороняли місце події, вони побачили неподалік чоловіка, який спостерігав здалека. Коли інспектори почали до нього наближатися – він побіг. Патрульні передали через рацію опис особи та вже на вулиці Бойчука його зупинив ще один екіпаж.

Згодом інспектори виявили місце, звідки, ймовірно, викрали ці речі. 35-річного та 28-річного чоловіків доставили до Франківського відділу поліції для встановлення всіх обставин справи.

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: