Home » Культура » Нічна ексурсія у Шевченківському Гаю

Нічна ексурсія у Шевченківському Гаю

Учасники відвідають хатину музиканта, де будуть співати українських пісень-петрівок.

Під час фестивалю Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького запрошує 13 липня о 19:45, 20:30, 21:15, 22:00 на нічну феєричну театралізовану екскурсію “Обрядові забави на Петра“. Під час екскурсії на учасників чекатимуть цікаві та унікальні майстер-класи.

“Кожного року Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького бере участь у фестивалі “Ніч у Львові”, і щорічно дивує своїх відвідувачів етно-забавами. Цього разу в нас буде театралізована містична екскурсія “Обрядові забави на Петра”, – повідомив директор Музею народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького Роман Назаровець. За його словами, спочатку відвідувачі зайдуть до церкви Михайла, де дізнаються про ікони Петра і Павла. Далі відвідають хатину музиканта, де будуть співати українських пісень-петрівок.

“Далі ми роз’єднаємо дівчат і хлопців, які будуть на екскурсії. Дівчата підуть на унікальний майстер-клас, який ми ще не проводили — “про чухрання” (чухрання вовни) і, відповідно, дівчата будуть чухрати цю вовну, і прясти, і ткати, а потім виготовлять з вовни для себе коралі. Хлопці, відповідно, підуть до майстра і будуть вивчати бондарство”, – повідомив він.

З його слів, це досить цікавий, унікальний майстер-клас, якого ніхто не проводить взагалі ні у Львові, ні деінде.

“Для цих майстер-класів вся група з’єднається разом і піде до озера, де по дорозі їх буде лякати нечиста сила. На озері відвідувачів будуть зустрічати лісові мавки і дівчата зможуть плести віночки і пускати їх на озеро. Відповідно, буде облаштована фотозона, де можна буде сфотографуватися. На великій галявині буде саме свято “Петрування”, де гості зможуть і потанцювати, і пострибати, і буде також частування”, – повідомив директор музею.

Нагадаємо, у місті стартує “Ніч у Львові”.

Нічна ексурсія у Шевченківському Гаю

 Повідомляє: Depo

Цей допис уже прочитано 423 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: