Home » Кримінал » Незаконний скотомигильник призвів до забруднення ґрунтів на Львівщині

Незаконний скотомигильник призвів до забруднення ґрунтів на Львівщині

Державні екоінспектори виявили забруднення ґрунту у лісі біля с. Боянець у Жовківському районі Львівщини, де 9 липня знайшли незаконний скотомогильник.

У лісі тоді виявили свіжі та частково закриті піскосумішшю захоронення на території, площею 90 м2. Перевищення фонових показників вмісту обмінного амонію у відібраній пробі ґрунту склало 5,7 разів. Про це 25 липня повідомила Державна екологічна інспекція у Львівській області.

У пробі, відібраній на території виявленого давнішого захоронення, площею 3 га, перевищення вмісту амонію склало 5,3 рази.

Раніше екоінспекція зверталася до правоохоронців з вимогою встановити власника несанкціонованих відходів. Тепер у поліцію інформацію щодо розмірів заподіяної шкоди. Крім цього Боянецьку сільську раду зобов’язали ліквідувати несанкціоновані звалища.

Нагадаємо, незаконний скотомогильник, площею 3 га, біля села Боянець виявили у лютому 2018 року. Голову Боянецької сільської ради Василя Пограничного у травні притягнули до адміністративної відповідальності за те, що скотомогильник не ліквідували.

Джерело: Zахіd.net

Раніше ми повідомляли про те, що  землі Боянецької сільради продовжують страждати від забруднення.

Цей допис уже прочитано 507 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: