Незадоволена малою зарплатою Новосад купила квартиру в Києві за 944 тис. гривень

Міністр освіти і науки Ганна Новосад, яка поскаржилася, що не може завести дитину через зарплату в 36 тис. гривень, задекларувала покупку квартири в Києві за 944 тис. гривень.

Незадоволена малою зарплатою Новосад купила квартиру в Києві за 944 тис. гривень

Про це свідчать дані в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, передають Українські Новини.

У п’ятницю міністр внесла до реєстру відомості про суттєві зміни в майновому стані. Так, 3 лютого Новосад придбала у компанії “Дисбуд” квартиру в столиці загальною площею 46,6 кв. м за 944 200 гривень. Кінцевим бенефіціарним власником “Дисбуда” є бізнесмен Олександр Насиковський.

За інформацією деяких ЗМІ, Насиковський обвинувачується в незаконній забудові, рейдерстві і корупції.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Новосад написала, що інформацію про цю нерухомості було вказано ще в деклараціях за 2017 і 2018 роки, а на початку лютого – оформлено майнові права на житло.

“Нажаль, ніякої сенсації – ця квартира в моїй декларації ще з 2017 року. Нарешті оформили майнові права. Декларую, як того вимагає закон. Цю інформацію ви можете знайти в розділах “Цінні папери” (в декларації за 2017) і “Об’єкти незавершеного будівництва” (в декларації за 2018)”, – написала міністерка.

 

Цей допис уже прочитано 105 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: