Home » Новини Львова » Незабаром велодоріжка об’єднає центр Львова та Брюховичі

Незабаром велодоріжка об’єднає центр Львова та Брюховичі

На проспекті Чорновола триває облаштування велодоріжки довжиною 6 кілометрів у два боки.

Як повідомила директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк, станом на сьогоднішній день у Львові облаштовано понад 100 кілометрів:

“Зараз дуже активно розбудовується північна сторона Львова, і власне важливе значення має розвиток велоінфраструктури. Є програма щодо облаштування велодоріжок, згідно цієї програми передбачено, що впродовж 2011-2019 має бути облаштовано 261 кілометр велодоріжок”.

Вона додала, що станом на сьогоднішній день облаштовано понад 100 кілометрів.

«Дана відеодоріжка є продовженням проекту, який ще був розпочатий у 2016 році. Зараз облаштовується велодоржіка по Липинського до вулиці Варшавська. Вона з’єднає з Брюховичами. Тому зараз велосипедисти мають можливість проїхати від вулиці Під Дубом до Брюхович», – сказала Маруняк.

Вона зазначила, що проект зроблено дуже якісно, сама ж велодоріжка є однією з найсучасніших у Львові .

“Велодоріжка на Чорновола” — комплексний проект із створення вело-пішохідної інфраструктури за найкращими світовими стандартами і практиками, який реалізовується Департаментом житлового господарства та інфраструктурі. У цей проект входить і облаштування розв’язки на початку вул. Замарстинівської, пішохідні переходи, світлофорний об’єкт також є.
Загальна вартість робіт складає 36 мільйонів гривень.

Інформує: “Дивись.info”

 

 

Незабаром велодоріжка об’єднає центр Львова та Брюховичі Незабаром велодоріжка об’єднає центр Львова та БрюховичіНезабаром велодоріжка об’єднає центр Львова та Брюховичі  Незабаром велодоріжка об’єднає центр Львова та Брюховичі

Цей допис уже прочитано 60 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: