Home » Новини Львова » Незабаром Сихів стане “Енергоефективним районом Львова”

Незабаром Сихів стане “Енергоефективним районом Львова”

У рамках проекту «Енергоефективний район Львова» у багатоквартирних будинках на Сихові відбудуться заходи з комплексної енергомодернізації.

Проект відбувається у співпраці Львівської міської ради з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Мета проекту – підтримати ОСББ у проведенні термомодернізації багатоквартирних будинків у Сихівському районі. Ключовими складовими проекту є:

 вибір пілотного мікрорайону, розробка додаткового механізму фінансової підтримки, який доповнюватиме програми Фонду енергоефективності, надання технічної підтримки,наліз споживання енергії та розробка оптимізованої моделі постачання та споживання теплової енергії.

 «Завдяки даному проекту, ми матимемо можливість дізнатись як правильно утеплювати будинки від початку до кінця» – зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

ОСББ, як найбільш ініціативні об’єднання місцевих мешканців, зацікавлені в тому, аби покращити умови проживання та знизити вартість на комунальні послуги.

Як розповідає керівниця проекту «Енергоефективний район Львова» Ева-Марія Гайгер:

 «Об’єднавши зусилля з Львівською міською радою, мешканці Сихівського району зможуть зменшити енерговитрати міста.  Нам дуже приємно, що у нас є нагода реалізовувати  проект саме у Львові, зробивши його прикладом для інших міст України».

У свою чергу, голова Сихівської РА Галина Гладяк розповіла, що участь у проекті дозволить мешканцям заощадити від 20% до 70% витрат на комунальні послуги, покращити технічний стан будівель та підвищити комфорт проживання.

Проект розробить комплексну модель енергоефективного постачання та споживання теплової енергії для обраного мікрорайону та сприятиме поширенню набутого досвіду.
Розпочнуть реалізовувати проект у жовтні цьогоріч. Загальний бюджет проекту становить 5 млн євро.

Про це повідомляє журналіст  Lemberg News  Ілона Орнат

 

Незабаром Сихів стане "Енергоефективним районом Львова"

Цей допис уже прочитано 153 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: