Home » Новини Львова

Новини Львова

ТОП-7 найцікавіших подій на вихідні у Львові

За прогнозами синоптиків на вихідних у Львові спостерігатиметься погіршення погодних умов, тому їхати 17 та 18 березня за місто не найкраща ідея. Щоб провести ці вихідні цікаво та весело представляємо добірку найцікавіших подій. 

Read More »

У Львові у злісних неплатників аліментів арештують квартири та автомобілі

Відповідно до закону “Чужих дітей не буває”, вже цього місяця у Львові розпочали свою діяльність мобільні групи, які викривають боржників сплати аліментів та скеровують відповідні заяви до суду. Про це сьогодні, 16 березня, під час конференції проінформував начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ігор Титла, повідомляє “Вголос“. 6 лютого 2018 року набув чинності закон ...

Read More »

Чи можливий прямий авіарейс зі Львова до Нью-Йорка?

В аеропорту “Львів” висловили свої сподівання на те, що вже найближчим часом Львів та Нью-Йорк, Львів та Торонто з’єднають прямими авіарейсами та, що новий Boeing 777 регулярно літатиме зі Львова до Києва.

Read More »

“Влада не дає спокою”. Чому бельгієць продає ферму на Львівщині?

Засновник козиної ферми, на якій почали робити сир за оригінальними французькими рецептами – бельгієць Бернар Вілем – переконаний, що через корупцію сімейний бізнес в Україні приречений.

Read More »

Робота є: на Львівщині зафіксовано 6 000 вільних вакансій

Станом на 1 березня в області було зареєстровано 6 749 вільних робочих місць, у тому числі 5 155 – для робітників (76,1%), 1 029 – для службовців (15,2%), 565 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки (8,4%).

Read More »