Netflix надасть гранти на підтримку українських художніх і документальних фільмів

Netflix виділить гранти на кожен проєкт українських художніх і документальних фільмів. Для них передбачено по 10 тисяч доларів, повідомив міністр культури України Олександр Ткаченко.

Ініціативу підтримав фонд Netflix’s Fund for Creative Equity. Українським митцям пропонують кошти для створення нових робіт та підтримки в постпродакшні вже наявних проєктів.

За словами міністра, митці можуть отримати доступ до навчання в European Audiovisual Entrepreneurs (EAVE) та New York Film Academy.

“Нова програма підтримки Української кіноакадемії для наявних проєктів включає в себе гранти на постпродакшн у розмірі 10 тисяч доларів на кожен проєкт для українських художніх і документальних фільмів, а також дводенний воркшоп з цифрового постпродакшну від New York Film Academy”, — зазначив Ткаченко.

Заявки на участь можна подати до кінця квітня. На сайті міністерства зазначено, що торік стипендії вже отримали 100 митців і понад 400 отримали доступ до цифрової освіти. Ще 48 творчих команд із двох осіб отримали гранти на розробку сценаріїв та онлайн-сесії з міжнародними експертами.

Завдяки проєктам підтримки дев’ять митців знайшли іноземних партнерів і співпродюсерів. Також чотири отримали міжнародне донорське фінансування, а один отримав нагороду “Найкращий проєкт” на копітчинг-сесії Series Mania.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: