Home » Новини Львова » Нестандартні уроки, або як зацікавити сучасного школяра

Нестандартні уроки, або як зацікавити сучасного школяра

На Яворівщині учні Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів 6-А класу мали змогу бути учасниками та співавторами уроку “Просто неба”. Про це інформує прес-служба Яворівської РДА.

Методику проведення такого типу уроку учитель Яремчук Н.Ю. запозичила в Анни-Марії Богосвятської, кандидата філологічних наук, доцента, завідувача кафедри гуманітарної освіти КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної освіти”, Лицаря Гуманної Педагогіки, яка 15 квітня провела майстер-клас для учителів зарубіжної літератури Яворівщини. 

 Урок за твором Роберта Шеклі “Запах думок” – “Роздуми автора про майбутнє людини та людства. Гуманістичний зміст оповідання – віра в перемогу людського розуму”. Учні вчилися працювати у незвичних умовах, зосереджуватися на деталях, “спілкуватися з природою”, здійснювати самоаналіз, “відповідати за майбутнє” і насолоджуватися “ароматом думок”. А пробуючи прийоми “Чотири стихії”, “Щоденник спостережень”, Коло думок”, “Гра у радість”, шестикласники аналізували твір і намагалися усвідомити, що кожна мить життя неповторна.”, – йдеться у повідомленні.

Нестандартні уроки, або як зацікавити сучасного школяра

 

Цей допис уже прочитано 105 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: