Немає офіційних підтверджень щодо блокування “Шегині-Медика”

Наразі немає офіційних підтверджень інформації про можливе блокування пункту пропуску “Шегині-Медика” польськими перевізниками, повідомив у коментарі для РБК-Україна спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Польські перевізники раніше оголосили про страйк на кордоні з Україною та висловили загрозу блокування пункту пропуску “Шегині-Медика” з 22 листопада. На даний момент, пункт пропуску не заблокований, і за минулу добу через нього пройшло приблизно 500 вантажівок.

“Звичайно, ми бачили повідомлення про можливу блокаду і на цьому напрямі, але офіційних підтверджень поки що у нас немає. Збільшення черг виключати не можна, враховуючи, що польські перевізники два тижні блокують три пункти, і переговори ні до чого не привели”, – зазначив Демченко.

Раніше польські перевізники заблокували три пункти пропуску на кордоні з Україною: “Ягодин – Дорогуськ”, “Краковець – Корчова” та “Рава-Руська – Гребінне”. Ці дії призвели до того, що близько 2 900 вантажівок не можуть перетнути кордон.

Перевізники продовжують вимагати виконання своїх умов з боку української влади як умову для припинення блокади кордону.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: