Недобудований радянський об’єкт на Княгині Ольги хочуть перетворити у торговий комплекс.

Міська рада врешті прийняла рішення стосовно подальшої долі недобудованого будинку культури ЛАЗ у біля ринку “Провесінь”.

 Сьогодні, 5 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради  було прийнято рішення «Про розроблення детального плану території у районі вул. Княгині Ольги, вул. Володимира Великого»

«Це район, який сформований фактично з ділової активності, починаючи з торгового комплексу «Львів» і завершуючи готелем «Супутник». Там в центрі є недобудований радянський об’єкт, який хочуть перетворити у торговий комплекс, тому потрібно детальний план. Ми хочемо всю територію опрацювати й опорядкувати, бо там є безлад на сьогоднішній день»,- зазначив головний архітектор Львова. Рішення було прийнято одноголосно.

Нагадаємо, що Будинок Культури Львівського автобусного заводу було зведено у 70-х роках: як пише ZIK, у 1975 році Львівський автобусний завод дійсно мав намір збудувати будинок культури для своїх працівників. Генпідрядником будівництва було визначено ЗУРПЗАТ «Південенергомонтаж», яке і виконало будівництво частини об’єкту (32%). Однак, ЛАЗ не розрахувався за виконані будівельні роботи, тому об’єкт весь час перебував на балансі забудовника. У момент роздержавлення в 1994 році недобудована будівля, яка ніколи не перебувала на балансі ЛАЗу, відповідно і не була включена в процес приватизації підприємства. У період з 1999 року по 2010 рік власниками об’єкту незавершеного будівництва ставали різні суб’єкти господарювання, які не могли дати ради з його завершенням. Так тривало до часу, аж поки його у червні 2010 не купило ТзОВ «Західний інвестиційний союз».

Фото: Wikimapia

Цей допис уже прочитано 1355 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: