Home » Авторські матеріали » НЕ СОЛОДКЕ ЖИТТЯ.

НЕ СОЛОДКЕ ЖИТТЯ.

9 – річна дитина сама доглядає маму й бабусю, які не можуть ходити.

НЕ СОЛОДКЕ ЖИТТЯ.

У цій, так би мовити, квартирі проживає мама, бабуся і 9 – ти річна дівчинка Саша. В умовах, які не придатні до життя, сім’я Волкових не живе, а ледь виживає. Бабусі ампутували ногу, а мама не витримала важкого життя й «подружилась» з алкоголем. Тож все господарство лягло на плечі маленької дівчинки.

Про біду у родині дізналися благодійники. Та те, що вони побачили, коли зайшли у квартиру, просто жахає.

«Знаєте, слово жах не підходить, посеред квартири бігав живий когут та кролик. Та найголовніше  – в яких умовах жила 9-ти річна дівчинка. А умови тут були просто жахливі», – розповідає співзасновник благодійного фонду «Там, де живе надія» Сергій Канюка.

Але завжди так не було. Колись Волкові були успішними людьми, як то кажуть, жили та й горя не знали. Втім після смерті чоловіка жінка зламалася.

Зараз матір – одиначка перебуває у лікарні. За попереднім діагнозом лікарів в Олени виявили порушення ходьби внаслідок вживання алкоголю, та хронічний гепатит. А сама ж Олена зізнається, що хоч їй важко, та все ж вона надіється на краще.

Та ще одне запитання залишається відкритим. Чому два роки дитина жила у таких умовах? За відповіддю їдемо до начальника Управління у справах дітей.

Ростислав Тимків, начальник управління «Служба у справах дітей»:

«Зараз ми збираємо інформацію про те,щоб зрозуміти, хто і що конкретно зробив, і чого не зробив. Я думаю, що будуть відповідні управлінські рішення. і хтось буде нести відповідальність».

На разі, дитину забрала до себе хресна мама. Квартиру ж облаштовують благодійники, вони вже винесли звідти купу сміття та від завтра розпочнуть ремонтні роботи. Робочих рук потребують, тож допомогти можуть усі бажаючі. Тому надіємось, що уже скоро сім’я Волкових зможе повернутися до нормального життя.

Контакти волонтерів: 068 989 44 03, 093 864 25 21 (благодійний фонд “Там, де живе надія”)

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

 

Цей допис уже прочитано 263 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: