Home » Новини Львова » Не долетів до Львова: літак Ан-12 здійснив аварійну посадку

Не долетів до Львова: літак Ан-12 здійснив аварійну посадку

Літак Ан-12 здійснив аварійну посадку недалеко від злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту “Львів”. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Як з’ясувалося, о 7:10 рятувальникам надійшла інформація, що під час заходу на посадку на відстані 13,7 км до міжнародного аеропорту “Львів” зник з радара літак Ан-12. Через 19 хвилин один з членів екіпажу вийшов на зв’язок і повідомив, що літак здійснив аварійну посадку. Вже о 7:46 Ан-12 знайшли на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги.

“Горіння не спостерігається. Проводиться вивільнення екіпажу з пошкодженого літака”, – розповіли рятувальники.

Не долетів до Львова: літак Ан-12 здійснив аварійну посадку 

Як повідомив в Facebook депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич, який летів до Львова Ан-12 здійснив посадку у кладовища в Сокольниках. За його інформацією, на борту вантажного літака було сім чоловік екіпажу і один пасажир. Зінкевич також пише, що в результаті інциденту є постраждалі і загиблі.

На сторінці міжнародного аеропорту “Львів” в Facebook повідомили, що вантажний Ан-12 летів з Віго (Італія) на Стамбул (Туреччина), а в аеропорту “Львів” сідав на дозаправку. Зараз ведуться пошукові роботи, смуга закрита на зліт і посадку. Пише СЬОГОДНІ

 

Не долетів до Львова: літак Ан-12 здійснив аварійну посадку Не долетів до Львова: літак Ан-12 здійснив аварійну посадку Не долетів до Львова: літак Ан-12 здійснив аварійну посадку Не долетів до Львова: літак Ан-12 здійснив аварійну посадку Не долетів до Львова: літак Ан-12 здійснив аварійну посадку

 

Цей допис уже прочитано 197 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: