Назвали найкращі міста світу

Найкращим місто для мешкання назвали американське Чикаго, а Париж став містом сексу та п’яниць, стверджує дослідження провело лондонське видання Time Out.

Рейтинг складають традиційного кожного року. В результаті опублікували Індекс Життя у Містах. До уваги брали їжу та напої у містах, культуру, дружність атмосфери, доступність та рівень щастя мешканців, повідомляє Daily Mail.

Журналісти опитали 15 тис. осіб у 32 містах. Найгіршим у рейтингу виявився турецький Стамбул. Москва зайняла 25 місце.

Чикаго перемогло завдяки високим показникам якості їжі та напоїв, культурі, доступності та дружній атмосфері серед громадян. Набрало 138,2 бали.

Наступні сходинки рейтингу зайняли португальський Порту британський Лондон, американські Нью-Йорк та австралійський Мельбурн. Місто отримало 137,9 балів.

Порту назвали найбільш добросердним і придатним для життя містом. Також воно ідеальне для нових знайомств та пошуку кохання.

Нью-Йорк набрав 134,6 балів. Зайняв третю сходинку через своє нічне життя та культурні заходи. Респонденти найчастіше зізнавалися, що цього року хочуть відвідати саме його.

У Мельбурні відзначили високу якість барів та наїдків у громадських закладах. 132,3 бали.

Лондонці розповіли, що у їх місті завжди є куди піти і на що подивитися. Вони добре відгукнулися про свої театри та нічне життя. Зізналися — виходять в люди 8 разів на місяць. Місто отримало 131,4 бали.

Кожне місто отримало свої родзинки. Культурними столиця є Париж, Нью-Йорк, Мадрид, Чикаго та Лондон. Але найбільшу культурну спадщину має мексиканське Мехіко. Його мешканці відвідують театри, мистецькі галереї, музеї та музичні фестивалі 76 разів на рік. Для порівняння, мешканці іспанської Барселони ходять на культурні заходи 71 раз на рік, а Парижу – 69 разів.

Париж (14-й у рейтингу, 124,9 бала) вирізнився розгульним життям. 4 із 5 мешканців зізналися, що мають регулярний секс. Також столиця Франції стала світовою столицею похмілля.

Другу сходинку міст із похмільним синдромом зайняли британські Лондон, Манчестер і Единбург (столиця Шотландії).

Американський Вашингтон (24-й в рейтингу, 111,3 бали) став містом одинаків. 2 із 5 опитаних грають в онлайн-ігри для знайомств. 1 із 4 використовують з цією метою онлайн-додатки.

Найдоступнішим для туристів містом виявилося Порту. Ніч у готелі коштує $37. Найдорожчий — німецький Цюріх – $184.

Порту має найшвидше транспортне сполучення. Його мешканці витрачають на дорогу в середньому 22 хвилини. Для порівняння, в китайському Пекіні громадяни можуть бути в дорозі 2-3 години на день.

Столиця Таїланду Бангкок — світова столиця вуличної їжі. Мешканці зізналися — їдять її в середньому 42 рази на рік.

Цей допис уже прочитано 867 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: