Home » Новини Львова » Найкращою сімейною лікаркою року в Україні стала львів’янка

Найкращою сімейною лікаркою року в Україні стала львів’янка

Вона працює головною лікаркою КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівського сілької ради ОТГ» Пустомитівського району.

Найкращою сімейною лікаркою року в Україні стала львів’янка

Львів’янка Ірина Гнатів здобула перемогу в конкурсі «Сімейний лікар 2019 року» в Україні. Із цим переможниця на своїй сторінці у Фейсбуку привітала колишня очільниця департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак, передає Твоє місто.

«Вітаю з перемогою. Кращий сімейний лікар 2019 року! Ірино, молодчина! Впевнено і радісно змінюєш нашу медицину. Дякую за натхненну працю і цікаві спогади», – йдеться в повідомленні.

Учасниками конкурсу були лікарі з різних куточків України. Усі вони різного віку, з державних та приватних клінік, із селищ, сіл, містечок та великих міст. Ірина Гнатів отримала найбільшу кількість голосів – понад десять тисяч.

Вона закінчила в 2004 році Тернопільський державний медичний університет ім. І. Горбачевського, зараз працює головною лікаркою КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівського сілької ради ОТГ» Пустомитівського району Львівської області.

Цей допис уже прочитано 213 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: