НАТО закликає громадян готуватися до можливої війни з росією

Голова військового комітету НАТО, адмірал Роб Бауер, висловив серйозні застереження щодо можливості початку війни з росією. Він закликав цивільне населення на Заході готуватися до повноцінного військового конфлікту. Адмірал Бауер наголосив, що хоча збройні сили НАТО готові до війни, важливо, щоб громадяни також були готові до можливого збройного конфлікту, який може вимагати суттєвих змін у їхньому повсякденному житті. Про це заявив голова військового комітету НАТО Роб Бауер, повідомляє Sky News.

“Ми маємо усвідомити, що те, що ми живемо у мирі — це не гарантований факт. І тому ми (сили НАТО – ред.) готуємося до конфлікту з РФ”, – сказав адмірал Бауер.

Він додав, що дискусії щодо готовності до війни охоплюють не тільки військовий аспект, але й промислову базу та роль громадян у цьому контексті.

Адмірал також зазначив, що Швеція прийняла правильний крок, закликавши своє населення готуватися до можливості війни вже на початку січня.

“Звідси починається усвідомлення того, що не усе можна спланувати та не все вийде без проблем у найближчі 20 років”, – зазначив Бауер.

Міністр цивільної оборони Швеції Карл-Оскар Болін також висловив схожі погляди, закликаючи громадян бути готовими до можливості військового конфлікту.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: