Наслідки атаки рф по Україні: П’ять загиблих та понад 40 постраждалих

У вівторок, 23 січня, російські війська влаштували масовану ракетну атаку на території України, призводячи до трагічних наслідків у декількох регіонах. За інформацією голови МВС Ігоря Клименка, загинули п’ятеро людей, а щонайменше 40 отримали поранення.

“Рятувальники обстежують пошкоджені будівлі, розбирають завали. На місцях працюють психологи. Слідчі поліції ретельно фіксують злочини”, – розповів Клименко.

У столиці країни внаслідок ракетного удару стали спостерігатися пожежі у Святошинському, Солом’янському та Печерському районах. Одна людина загинула, а цивільні громадяни отримали поранення. Дві багатоповерхівки, приватний будинок та автомобілі отримали серйозні пошкодження.

В Київській області рятувальники працюють у Бучанському районі, де пошкоджені два багатоповерхові будинки, приватний будинок, господарчі споруди та автомобілі. Троє людей отримали поранення.

На Дніпропетровщині у результаті атаки на Павлоград загинула одна людина, ще одна отримала травми.

У Харкові окупанти влучили у два багатоповерхові будинки. За попередніми даними, три людини загинули, а близько 30 отримали поранення.

Слідчі поліції ретельно фіксують злочини, а рятувальники займаються обстеженням пошкоджених будівель та наданням допомоги постраждалим. Психологи працюють на місцях подій для підтримки тих, хто пережив трагедію.

Зазначимо, що інформація про кількість постраждалих може змінюватися, оскільки рятувальні та медичні служби продовжують виконувати свою роботу на місцях подій.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: