Home » Новини Львова » Нарешті, після довгоочікуваного ремонту на Личаківській запрацювали нові світлофори

Нарешті, після довгоочікуваного ремонту на Личаківській запрацювали нові світлофори

На перехресті вулиць Мечникова та Личаківської запрацювали світлофори, які встановили напередодні. До цього вони кілька днів працювали в режимі жовтого миготіння.

Днями також почали монтувати світлофори на перехресті вулиць Личаківської та Мучної. Загалом на вулиці мають встановити 4 світлофорні об’єкти, з яких два – після реконструкції, та два – нові.  

Фото: Твоє місто

Нарешті, після довгоочікуваного ремонту на Личаківській запрацювали нові світлофори Нарешті, після довгоочікуваного ремонту на Личаківській запрацювали нові світлофори

Йдеться про реконструкцію світлофорного об’єкта на перехресті вулиць Личаківська – Мечникова та новий світлофор на Круп’ярській, реконструкцію наявних до ремонту світлофорних об’єктів на перехрестях Котика – Личаківська – Мучна та Личаківська – Пасічна. Крім цього, новий світлофорний об’єкт встановлять на перехресті вулиць Черемшини та Личаківської. Всі світлофори розраховані на пріоритет громадського транспорту. Нагадаємо, ремонт на вулиці Личаківській розпочали торік у березні. Тоді вулицю частково закрили для поїзду, а ремонт тривав понад півтора роки. Загалом вартість ремонту вулиці за кошти ЄБРР становить 6 млн євро.

Цей допис уже прочитано 159 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: