Home » Новини Львова » Начальник Львівської митниці написав заяву на звільнення.

Начальник Львівської митниці написав заяву на звільнення.

Левко Прокіпчук пояснив свій крок бажанням зменшити ескалацію конфлікту на митниці, «щоб люди могли далі працювати спокійно».

Про це повідомляє видання “Leopolis News”.

«Левко Ігорович написав заяву за згодою сторін, яку має розглянути Продан (Мирослав Продан – в. о. голови ДФС України – ред.). Якщо буде ухвалено рішення про звільнення із займаної посади, задоволення заяви, то ми будемо вимагати оголошення публічного конкурсу на Львівщині. Ми беремо певний термін, тому ще треба буде поїхати в Київ, для того щоб зрозуміти, який результат цієї заяви, що ще ДФС і Мінфіну потрібно для того, щоб нарешті провести відкритий конкурс на Львівщині», – зазначив голова ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

Нагадаємо, що цього літа активісти кількох громадських організацій, які об’єдналися в громадську ініціативу “Рух за людські права”, регулярно публікували у мережі Facebook   прямі трансляції про “будні Львівської митниці” – чи є держслужбовці митниці на роботі, з розповідями, на яких авто ті їздять і яким майном володіють. Основною вимогою активістів було проведення відкритого і прозорого конкурсу на посаду керівника, оскільки керівник Левко Прокіпчук більше ніж рік перебував у відпустці. 

Зустріч активістів з керівником відбулася 3-го вересня.

Учасники ініціативи, активісти ГО “Авто Євро Сила” заявляли про вимогу спростити процедуру “перечіски” кордону автомобілями на єврономерах. Про це за круглим столом з Левком Прокіпчуком спілкувався керівник Всеукраїнської ГО “Авто Євро Сила Львів” Олег Ярошевич – повідомляє ZIK.  

Про те, як вирішаться всі питання тепер, коли Левко Прокіпчук в той же день зустрічі написав заяву на звільнення, на разі невідомо.

Цей допис уже прочитано 8 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: