Home » Новини Львова » Начальника відділу Служби автомобільних доріг будуть судити у Львові

Начальника відділу Служби автомобільних доріг будуть судити у Львові

Начальника відділу Служби автомобільних доріг у Львівській області судитимуть за службову недбалість. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Львівської місцевої прокуратури №3 завершено досудове розслідування стосовно начальника одного із відділів Служби автомобільних доріг у Львівській області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України (неналежне виконання службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам).

Встановлено, що внаслідок службової недбалості посадовця на користь філії одного із державних підприємств перераховано майже 302 тис. грн. бюджетних коштів за надання послуг із влаштування систем моніторингу за станом доріг та умовами руху. Проте вказана ціна була завищеною, а відтак інтересам держави завдано тяжких наслідків.

Прокурором у кримінальному провадженні пред’явлено цивільний позов до обвинуваченого про відшкодування шкоди, заподіяної злочином, який разом із обвинувальним актом скеровано до Франківського районного суду м. Львова для розгляду по суті.

За вчинене фігуранту загрожує від 2 до 5 років ув’язнення та трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Цей допис уже прочитано 78 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: