Начальник юстиції у Львові заявив про корупційні схеми: митниця-ДВС-утилізатори

Сьогодні, 17 червня, начальник Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції Юрій Добош заявив про корупційні схеми, які працювали за ланцюгом: митниця- ДВС – утилізатори.

Нагадаємо, дисциплінарна комісія Мінюсту рекомендувала звільнити з посади начальника Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції Юрія Добоша за нібито неналежне виконання своїх обов’язків та перевищення повноважень.

Натомість Юрій Добош на пресконференції у Львові заявив, що все це – через його спроби побороти корупцію у державній виконавчій службі, зокрема у сфері утилізації конфіскованих на митниці товарів.

Він перелічив найвагоміші, на його думку, результати діяльності управляння за останні шість місяців. Пише Щоденний Львів.

Це – викриття корупційних схем, які працювали за ланцюгом: митниця- ДВС – утилізатори, припинення маніпуляції з оцінкою майна при його реалізації.

“Раніше, були маніпуляції з описом та оцінкою товару. Державні виконавці залучали своїх людей, які упереджено оцінювати товар, аби занизити чи завищити його вартість”,- розтлумачив Юрій Добош.

Начальник Західного міжрегіонального управління юстиції також повідомив про ймовірну причетність до незаконних схем своїх підлеглих.

«Мій заступник – начальник державної виконавчої служби у Львівській області Юрій Сало здійснив спробу приховати від мене наявність 20 тисяч літрів алкоголю і виконавче провадження, за яким це проходило. За це він отримав догану», – розповів Юрій Добош.

За словами начальника управління, до бюджету не надійшло жодної копійки від реалізації чорних і кольорових металів від утилізації 33 автомобілів.

«Заступник пана Сала – начальник відділу примусового виконання рішень Тарас Бассараб без жодних повноважень підписує акти виконаних робіт і визнає, що утилізатор виконав усі свої зобов’язання, приймає роботи. При цьому у бюджет не перераховано нічого, навіть не погоджені розрахунки на перерахування чорних і кольорових металів. За це пан Бассараб також отримав догану», – наголосив Юрій Добош.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 100 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: