Home » Новини Львова » НАБУ змусили відкрити справу проти Парубія

НАБУ змусили відкрити справу проти Парубія

Відповідне рішення ухвалив Солом’янський районний суд Києва.

Як повідомляє ТСН.ua, до суду анонімно звернувся заявник, який раніше направляв до Національного антикорупційного бюро повідомлення про нібито кримінальні правопорушення, вчинені головою ВР, але слідчі не відреагували на повідомлення і не відкрили відповідне провадження.

Зазначається, що у повідомленні заявника фігурують дві статті, в яких звинувачують Парубія, – нецільове або понаднормове використання бюджетних коштів та зловживання службовим становищем.

Водночас у рішенні суду зазначається, що заявник також вимагав визнати його потерпілим у цьому провадженні, однак в цій частині позову судді йому відмовили.

Пізніше прес-секретар Парубія Андрій Ковальов в коментарі ТСН.ua пояснив, що колишній працівник одного з підрозділів Апарату Верховної Ради, який не згодний із своїм звільненням звернувся із заявою до НАБУ, яку бюро відмовилося реєструвати. Тоді він звернувся із позовною заявою до суду, щоб змусити НАБУ зареєструвати цю заяву.

Ця заява до НАБУ і позовна заява до суду жодним чином не стосується Голови Верховної Ради, оскільки він не має жодного стосунку до звільнення цього працівника. А тим більше не пов’язаний з корупцією”, – додав Ковальов. 

Фото: РБК-Украина

НАБУ змусили відкрити справу проти Парубія

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

НАБУ змусили відкрити справу проти Парубія

Цей допис уже прочитано 48 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: