Home » Новини Львова » НАБУ закрило справу про можливе отримання колишнім прокурором Львівської області хабара квартирами

НАБУ закрило справу про можливе отримання колишнім прокурором Львівської області хабара квартирами

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) закрило кримінальне провадження про можливе отримання колишнім прокурором Львівської області Юрієм Квятківським як хабара 5 квартир у Львові. Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

НАБУ закрило справу про можливе отримання колишнім прокурором Львівської області хабара квартирами

НАБУ не встановило факт отримання Квятківським під час перебування на посаді прокурора Львівської області неправомірної вигоди у вигляді 5 квартир у Львові та 20 грудня 2019 року закрило справу в зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину.

Справа розслідувалася за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу за заявою одного з громадян, який повідомив до НАБУ, що Квятківський отримав як хабар від мера Львова Андрія Садового п’ять квартир за приховування злочинів, які вчинив голова міськради Львова.

Після закриття справи до суду надійшла скарга з проханням скасувати закриття.

Суд установив, що НАБУ розслідувало справу за фактом можливого отримання 5 квартир як хабара експрокурором Львівської області за виконання чи невиконання дій із непритягнення до кримінальної відповідальності осіб-фігурантів справи про незаконне захоплення близько 20 га земель сільської ради Яворівського району Львівської області.

13 січня Вищий антикорупційний суд розглянув законність закриття справи НАБУ і скасував постанову детективів.

Цей допис уже прочитано 178 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: