Home » Новини Львова » НАБУ оголосила підозру народному депутату Ярославу Дубневичу: звинувачують у привласненні коштів

НАБУ оголосила підозру народному депутату Ярославу Дубневичу: звинувачують у привласненні коштів

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) підозрює депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича («Блок Петра Порошенка») у привласненні 93,2 мільйонів гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця».

Як повідомило джерело НАБУ агенції “Українські новини”, привласнення цих коштів відбулося за рахунок постачання товарів за завищеними цінами в 2015–2017 роках. 

За словами представника НАБУ, Дубневич організував привласнення цих коштів, перебуваючи на посаді голови комітету Верховної Ради з питань транспорту. Він начебто організував і створив умови для закупівлі елементів колії коштом підприємства “Укрзалізниці”, з порушенням законної процедури, за завищеними цінами. Ці дії, за висновком НАБУ, спричинили збитки на суму 93,2 мільйони гривень.

Таким чином, Дубневича підозрюють в “організації заволодіння чужим майном у великих розмірах за попередньою змовою”. Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький раніше передав генеральному прокурору Юрію Луценку подання щодо зняття недоторканності з Дубневича.

Фото: Ярослав Дубневич

НАБУ оголосила підозру народному депутату Ярославу Дубневичу: звинувачують у привласненні коштів

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

 

 

 

 

Цей допис уже прочитано 387 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: