Home » Новини Львова » На вул. Дорошенка облаштовують трамвайні зупинки.

На вул. Дорошенка облаштовують трамвайні зупинки.

На вул. Дорошенка тривають ремонтні роботи з облаштування трамвайних зупинок.

Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, на виконання рішення міської комісії з безпеки дорожнього руху щодо облаштування пішохідної зони на вул. Дорошенка, від пр. Свободи до вул. Банкової, тривають ремонтні роботи з перенесення трамвайної зупинки на вул. Дорошенка ближче до пр. Свободи та облаштування трамвайної зупинки (навпроти). До ремонтних робіт ШРП Галицького району приступило на початку червня. Обмежень у русі транспорту на час робіт немає, повідомляє прес-служба ЛМР.

На вул. Дорошенка облаштовують трамвайні зупинки.

«На виконання рішення комісії з безпеки руху, на замовлення Галицької районної адміністрації був розроблений проект, який передбачає облаштування двох комфортних зупинок громадського транспорту на вул. Дорошенка, одна навпроти одної. Для зручності посадки пасажирів платформи зупинок будуть трохи підняті. Проект пройшов експертизу. На цей рік передбачені кошти — це 500 тис. грн. на реалізацію проекту. Через систему електронних закупівель Prozorro були організовані торги. Визначено переможця — це ШРП Галицького району.

Зараз роботи зосереджені на облаштуванні трамвайної зупинки по лівій стороні вул. Дорошенка (якщо їхати від центру). Тут зупинка також буде піднятою. Залишається облатувати павільйони на обох зупинках”, — повідомив Ігор Савка, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.

Нагадаємо, минулого року міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення щодо облаштування пішохідної зони на вул. Дорошенка, від пр. Свободи до вул. Банкової. Проїзд громадського транспорту цією ділянкою не зміниться, натомість приватний транспорт має здійснювати об’їзд цього відрізку дороги через вул. Гнатюка. Відділ транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодор» змоделював нову організацію дорожнього руху на цьому відрізку вул. Дорошенка. Перевагами запровадження нової схеми є пришвидшення руху громадського транспорту, збільшення перевізної здатності громадського транспорту, впорядкування руху транспорту, підвищення безпеки руху пішоходів на усіх перехрестях, де відбудуться зміни, безконфліктний рух транспорту і пішоходів

Цей допис уже прочитано 567 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: