Home » Новини Львова » На вихідних семеро людей вчаділи у Львові

На вихідних семеро людей вчаділи у Львові

12 травня о 23.00 у квартирі одного з будинків на вулиці Білоцерківській у Сихівському районі Львова отруїлися чадним газом четверо людей, у тому числі – троє дітей. Медики шпиталізували в стані середнього ступеня важкості у Львівську обласну дитячу клінічну лікарню дівчинку 2010 року народження, дівчинку 2005 року народження й хлопчика 2014 року народження, а жінку 1987 року народження – у львівську обласну клінічну лікарню.

А вже сьогодні, 13 травня, о 01.23 у квартирі одного з будинків на вулиці Коновальця отруїлися чадним газом троє її мешканців квартири, у тому числі – одна дитина. Медики шпиталізували в стані середнього ступеня важкості у Львівську обласну клінічну лікарню жінку 1950 року народження, чоловіка 1983 року народження й дівчинку 2007 року народження.

Львівська міська рада вкотре закликає дотримуватись правил безпеки користування газовим та пічним опаленням, й не легковажити своїм здоров’ям та життям.

«Фахівці наголошують, що основна вимога, щоб не сталося біди, це притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда», – повідомили у міськраді.

Цей допис уже прочитано 272 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: