Home » Новини України » На українському фестивалі в США збирали гроші для поранених воїнів АТО

На українському фестивалі в США збирали гроші для поранених воїнів АТО

Збір коштів відбувся під час дводенного фестивалю Uketoberfest 2019 у Чикаго, йдеться на сторінці фонду Revived Soldiers Ukraine у Facebook.

«Волонтерами фонду Revived Soldiers Ukraine було зібрано вчора (10 серпня – ред.) $5040 на потреби поранених військових України та нашого реабілітаційного центру Next Step Ukraine», – йдеться у повідомленні.

У фонді подякували українській співачці і скрипальці, Заслуженій артистці України Оксані Мусі, яка взяла участь у фестивалі і провела аукціон ножа від компанії Kozak Knives, яку відкрив воїн АТО Dima Medved. Ніж було продано за 860 доларів.

У фонді також висловили вдячність волонтерам, парафії Святого Йосипа Обручника і отцю Миколі Буряднику (Mykola Buryadnyk) та усім, хто долучився до свята і зробив благодійний внесок.

В Іншому дописі зазначається, що під час другого дня фестивалю волонтери зібрали ще 800 доларів США. «

У неділю на фестивалі волонтерами фонду було зібрано додатково $800. Потім душевно компанією волонтерів Revived Soldiers Ukraine в Чікаго та Коннектикуті посиділи душевно з Українськими піснями», – йдеться у соцмережі, пише Дивись.info

На українському фестивалі в США збирали гроші для поранених воїнів АТО

Цей допис уже прочитано 19 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: