Home » Новини Львова » На території заводу збудують житловий комплекс

На території заводу збудують житловий комплекс

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 27 липня, видав містобудівні умови та обмеження на будівництво житлового комплексу з паркінгами на території Львівського інструментального.

Дозвільну документацію на будівництво отримало ПрАТ «Львівський інструментальний завод». Виконком сьогодні, зокрема, погодив будівництво дев’яти багатоквартирних житлових будинків та двох паркінгів у подвір’ях.

Згідно з проектами рішень, ПрАТ «Львівський інструментальний завод» зводитиме житло на земельній ділянці, площею 4,1 га.

На території заводу збудують житловий комплекс

Окремим рішенням виконком також вніс зміни до детального плану території у районі вул. Замарстинівської, вул.Гетьмана І.Мазепи, вул. Інструментальної, вул. Уманської в частині зведення цього житлового комплексу.

На території заводу збудують житловий комплекс

Як зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, забудовник вирішив знизити поверховість – замість шістнадцятиповерхівок зводитиме будинки заввишки 10 поверхів. Водночас, він гарантував зведення на території комплексу двох дошкільних навчальних закладів.

Згідно з даними сервісу YouControl, ПрАТ «Львівський інструментальний завод» зареєстроване у 1994 році. Основний вид діяльності – виробництво інструментів. Керівником підприємства – більше 176 тисяч гривень. Також товариство володіє акціями ТОВ «Арттехбуд», що займається будівництвом. А одним із його співзасновників є будівельна компанія «Greenville».

На території заводу збудують житловий комплекс

Повідомляє: ZIK

Цей допис уже прочитано 473 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: