На Сихові знесуть «Арсен» й побудують торгово – розважальний комплекс

Таке рішення погодили 29 грудня на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

На місці «Арсену», що на проспекті Червоної Калини, 60, побудують новий торговельно-розважальний центр з даховою котельнею, трансформаторною підстанцією та підземним паркінгом.

За словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського торгово-розважальний комплекс матиме дворівневий підземний паркінг, а на місці нинішньої парковки перед входом до «Арсену» облаштують громадський простір. Про це пише Zaxid.net. Як уточнили у прес-службі мережі супермаркетів «Арсен», у новому торгово-розважальному центрі серед іншого працюватиме і «Арсен». «Якщо зараз «Арсен» має 6 тисяч метрів квадратних, то новий матиме 33 тисячі. Там будуть кінотеатри, ресторани, дитяча зона, а на площі перед «Арсеном» – фонтани влітку, взимку – різдвяний ярмарок, навесні – великодній. Будівля матиме дворівневий паркінг, один з поверхів якого для електромобілів, де їх можна буде зарядити», – розповів Ігор Новоставський, заступник генерального директора групи компаній «Євротек», яка здійснює управління мережею «Арсен».

Варто зазначити, що розташований на проспекті Червоної Калини «Арсен» був першим у Львові супермаркетом, його відкрили у 2002 році.

Як повідомляє Гал.Інфо, реконструкцію на Сихові планують завершити до кінця 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Недобудований радянський комплекс на Княгині Ольги хочуть перетворити у торговий комплекс”.

Цей допис уже прочитано 977 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: