На Сихові освітлять зупинки трамвая №8

На Сихові на зупинках трамваю №8 буде встановлено освітлення. 

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. 

На депутатське звернення депутата Ігоря Зінкевича на зупинках на маршруті №8 буде встановлення освітлення. Це пообіцяв в.о міського голови з фінансово-економічних питань Генадій Васьків, повідомляє прес-служба Укроп.

“Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради “Про затвердження ескізу типового вигляду зупинки громадського транспорту у м.Львові (зі змінами), окремого освітлення зупинок громадського трансnорту не передбачено”, – зазначив Васьків.

Будівництво трамвайної колії на житловий масив “Cихів” було здійснено відповідно до розробленої та погодженої у встановленому порядку проектно-кошторисної документації.

“Однак, з метою покращення освітлення маршруту трамваю №8 у 2018 році, заплановано виконати роботи з освітлення пішохідного переходу на вул. В. Стуса,2. Крім цього, ЛКП “Львівсвітло” у поточному році буде проведено обстеження щодо дотримання рекомендованої середньої освітленності горизонтальної поверхні зупинок міськоrо транспорту та підходів до них в темний час доби на даному маршруті”, – йдеться у відповіді на запит Зінкевича.

Цей допис уже прочитано 865 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: