Home » Новини України » На Рівненщині розпочалась блокада ешелонів з російським вугіллям: ВІДЕО

На Рівненщині розпочалась блокада ешелонів з російським вугіллям: ВІДЕО

Понад 130 вагонів із російським вугіллям виявили активісти «Об’єднання добровольців» у містечку Сарни, що у Рівненській області. Кожен з них розрахований на 75 тонн вантажу, а отже не складно порахувати про який об’єм сировини йдеться.

Бійці переконані — ешелон мав слідувати до Соснівки, що на Львівщині, але зважаючи на те, що місцеві мешканці взялися блокувати російське паливо, потяг вирішили зупинити на Рівненщині, – повідомляють у Об’єднанні добровольців.

За словами речника Нацполіції Рівненщини Антона Крука  поліція забезпечує охорону громадської безпеки та публічного порядку. На місці присутній заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбицький.

– Особовий склад орієнтований на толерантні дії в межах своїх повноважень визначених законодавством, – розповів Антон Крук.

Нагадаємо, понад 130 вагонів із російським вугіллям виявили активісти «Об’єднання добровольців» у містечку Сарни, що у Рівненській області. Організатори блокади зазначають, що її мета  – не тільки законодавча заборона ввозу російського вугілля на територію України, а і модернізація українських шахт, щоб Україна могла забезпечуватись вугіллям власними силами, що дасть державі енергетичну незалежність у разі припинення поставок з РФ. 

Цей допис уже прочитано 70 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: