Home » Новини Львова » На площі Святого Теодора відремонтують дитячий майданчик

На площі Святого Теодора відремонтують дитячий майданчик

На майданчику замінять дитячі гірки та облаштують заїзд через пандус.

9 липня Галицька районна адміністрація Львова підписала договір з КП «Центр комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів на проведення ремонту дитячого майданчику на площі Св. Теодора. Вартість робіт становить 875 тис. гривень.

Як повідомив голова Галицької РА Андрій Зозуля, наразі не відомо, коли саме розпочнуться роботи, але їх повинні завершити до кінця цього року.

На площі Святого Теодора відремонтують дитячий майданчик

Фото Google Maps

Згідно з тендерною документацією, ремонт майданчика відбуватиметься у дві черги. Спершу підрядник проведе демонтаж, облаштує нове покриття та пандус, адже майданчик розташовується на підвищенні. У наступній черзі буде облаштовано озеленення, вуличні лавки, смітники, скелелазна гірка, підвісний місток та інші вуличні меблі.

Підприємство «Центр комплекс» було єдиним, що подавалось на тендер. В результаті торгів початкова сума знизилась на 35 тис. гривень. За даними Youcontrol єдиним засновником фірми є ГО Львівська обласна асоціація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

На площі Святого Теодора відремонтують дитячий майданчик

Проект передбачає розширення громадського простору, впорядкування паркомісць, різні типи і фактури мощення: більш гладке для часто використовуваних шляхів та дрібний камінь для менш пішохідних місць, використання нерегулярного патерну, який виявили під час археологічних розкопок на площі.

Окрім цього, площу мають значно озеленити, зокрема додати дерева каштану, сливи пісарді, глоду, робінії та сакури.

Повідомляє: ТвоеMisto

Цей допис уже прочитано 303 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: