Home » Культура » На площі Князя Осмомисла відремонтують сходи

На площі Князя Осмомисла відремонтують сходи

Цього року за кошти міського бюджету Львова капітально відремонтують сходи на пл. Князя Ярослава Осмомисла. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише  “Status quo”.

Як повідомила начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко, цього року за кошти міського бюджету Львова капітально відремонтують сходи на пл. Князя Ярослава Осмомисла, які ведуть до церкви Матері Божої Неустанної Помочі (Марії Сніжної).

“Минулого року в нас було передбачено виготовити проектно-кошторисну документацію на ремонтно-реставраційні роботи церкви Марії Сніжної. Однак ми не могли розпочати проектування бо зрозуміли, що там є проблема зі сходами, які ведуть до храму. І їх потрібно ремонтувати першочергово. Тому, перше, що ми починаємо роботи цього року – це капітальний ремонт сходів. Зараз, як тільки зійде сніг і буде можливість, будемо розпочинати ці роботи. Сподіваємося з березня їх розпочати”, – розповіла вона.

Цього року почнуть виготовляти проектно-кошторисну документацію на об’єкт “Реставраційно-ремонтні роботи пам’ятки архітектури – церкви Марії Сніжної (вул. М. Сніжної, 1)”, бо храм має тріщини та грибок. На ПКД передбачено 100 тис. грн.

Цей допис уже прочитано 453 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: