Home » Новини Львова » На округ підозрюваного в корупції депутата Дубневича держава виділяє 360 млн

На округ підозрюваного в корупції депутата Дубневича держава виділяє 360 млн

Львівська комісія з розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку запланувала виділити сотні мільйонів гривень на округ Ярослава Дубневича, підозрюваного НАБУ у фінансових махінаціях.

Більше половини коштів, що виділяються Львівській області на соціально-економічний розвиток, розподіляється в основному на виборчий округ народного депутата Ярослава Дубневича (депутатська група “За майбутнє”), з якого в 2019 році була знята депутатська недоторканність в зв’язку з розслідуванням його фінансових махінацій.

Про це ASPI розповів член парламентського комітету з питань бюджету Ростислав Тістик (“Слуга народу”).

“Обласна комісія з розподілу коштів Держфонду регіонального розвитку найближчим часом збирається розподілити 360 млн грн. І шостий рік гроші розподіляють так, що основна їх частина йде в райони, які є виборчим округом Ярослава Дубневича”, – стверджує депутат.

За його словами, брати Дубневичі, один з яких є ексдепутатом Верховної Ради, а інший – чинним, мають великий вплив на місцеву владу і продавлюють потрібні їм фінансові рішення через своїх людей на місцях.

“Рішення про розподіл грошей ухвалюють мало не підпільно, без обговорення, без участі громадськості, – ділиться з ASPI своїми міркуваннями Тістик. – Ну не може бути такого, що одні райони отримують на свої проєкти по кілька мільйонів гривень, а на пов’язані з Дубневичами проєкти виділяють по 30-40 млн”.

Як розповідає народний депутат, представники бюджетного комітету направили офіційний запит до Міністерства регіонального розвитку щодо несправедливого розподілу державного фінансування, але відповіді поки так і не отримали. Пише ASPI

Цей допис уже прочитано 219 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: