Home » Культура » На львівський Форум видавців приїде Фредерік Бегбедер

На львівський Форум видавців приїде Фредерік Бегбедер

На щорічну читацьку подію Львова з’їжджаються літературознавці з усієї України і не тільки. Та цього разу Форум видавців відвідає відомий французький письменник Фредерік Бегбедер.

На львівський Форум видавців приїде Фредерік Бегбедер

Фредерік Беґбедер — французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор та режисер. Вважається одним з найцікавіших сучасних письменників

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила організатор книжкового форуму Олександра Коваль.

«У вересні на Львівський Форум приіде Фредерік Бегбедер з новим романом», – йдеться у дописі.

У коментарях користувачі соцмереж зазначають, що цього річ у рамках Форуму видавців варто було б влаштувати якусь вечірку, ді-джеєм на якій міг би стати Бегбедер.

Додамо, що Фредерік Бегбедер уже брав участь у львівському книжковому форумі у 2016 році. Тоді він зіграв діджей-сет у клубі FEST Republic під час ВО-ВО вечірки. Також відбулась його прес-конференція та презентація чотирьох його книг в українському перекладі та автограф-сесія.

Нагадаємо, що Фредерік Бегбедер – це один з найвідоміших сучасних французьких письменників, публіцист, літературний критик, редактор, автор книг «99 франків», «Уна і Селінджер», «Кохання триває три роки», «Бесіди нащадка епохи». Відвідав 23 Форум видавців на запрошення Видавничої групи «КМ-Букс».

На львівський Форум видавців приїде Фредерік Бегбедер

фото ілюстративне

Джерело: LV

Цей допис уже прочитано 453 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: