Home » Новини Львова » На Львівській митниці вилучили понад п’ять кілограмів бурштину

На Львівській митниці вилучили понад п’ять кілограмів бурштину

Нелегальний товар намагався вивезти з України до Республіки Польщі, громадянин України, мешканець Львівщини, автомобілем на іноземній реєстрації.

Про це повідомили у  прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

Для перетину кордону чоловік обрав смугу руху «зелений коридор». Під час митного контролю цього автомобіля у працівників Львівської митниці ДФС виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, що переміщуються з приховуванням від митного контролю. Автомобіль було скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів.

Під час проведення детального огляду з використанням технічних засобів митного контролю було виявлено прихований товар: каміння бурштину неправильних форм, необроблене, різних розмірів від світло-коричневого до темно-коричневого кольору загальною вагою 5 кілограм100 грам (розфасовані в поліетиленові пакети без маркування), які знаходились в спеціально виготовленій порожнині в системі обігріву автомобіля.

На Львівській митниці вилучили понад п'ять кілограмів бурштину

Фото ілюстративне

Таким чином, громадянин вчинив порушення митних правил, відповідальність, за яке передбачена статтею 483 Митного кодексу України, а саме дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, зокрема, з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

За цим фактом працівники митниці склали протокол. Товар та автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.

Джерело: ZIK

Цей допис уже прочитано 364 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: