На Львівщині затримано начальника Військово-медичного центру за хабарництво

Спеціальні підрозділи Служби безпеки України в Львівській області успішно затримали начальника відділу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у справі хабарництва. Чоловік пропонував неправомірну вигоду пораненому захиснику з метою вирішення питання щодо звільнення його від подальшого проходження військової служби.

«За чималий хабар посадовець гарантував надати висновок лікарської комісії про те, що стан здоров’я військовослужбовця є обмежено придатний до служби у воєнний час та непридатним до військової служби у мирний час. Послуги виготовлення відповідних документів ділок оцінив у 1000 доларів США», – йдеться в повідомленні СБУ Львівщини.

Хабарником виявився 50-річний начальник одного з відділів військово-медичної установи регіону. За даними Служби безпеки України, правоохоронці затримали зловмисника “на гарячому” під час передачі всієї суми хабара. Початок кримінального провадження за фактом хабарництва (ст.369-2 ККУ) став підставою для повідомлення підозри затриманому. Суд вирішив обрати міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

У даний момент правоохоронні органи продовжують розслідування і встановлюють інші особи, які могли бути причетні до даної схеми хабарництва. Винуватцю загрожує покарання згідно з законодавством – від 5 до 10 років позбавлення волі, а також трирічне позбавлення права обіймати певні посади. Крім того, можлива конфіскація майна як компенсація за неправомірно набуті кошти.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: