Home » Новини Львова » На Львівщині зафіксований випадок сказу.

На Львівщині зафіксований випадок сказу.

В одному з сіл Львівщини оголосили карантин через сказ у лисиці. 

Про це повідомляє видання Status-quo з посиланням на прес-службу Старосамбірської міської ради.

З метою локалізації вогнища захворювання державна надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла рішення оголосити неблагополучним щодо сказу та встановити карантинні обмеження у с. Тарнава у зв’язку із захворюванням на сказ лисиці з 19 грудня 2017 року.

Заходами передбачено вакцинацію всього наявного поголів’я великої рогатої худоби, дрібної рогатої худоби, коней, собак та котів у неблагополучному щодо сказу населеному пункті с. Тарава; забезпечення проведення спеціалістами державних установ ветеринарної медицини клінічного огляду, карантинування тварин та епізоотичного розслідування кожного випадку підозри на сказ або  покусів  людей.

Керівників мисливських господарств,  у зв’язку з виявленням захворювання на сказ серед диких тварин, зобов’язано вжити заходів щодо зниження чисельності лисиць шляхом їх відстрілу та з наступною доставкою патматеріалу до державної лабораторії ветеринарної медицини.

В мисливських угіддях прилеглих до с. Тарнава оголошених неблагополучними, а також в загрозливій зоні, заборонено проведення  ліцензійного відстрілу диких тварин, їх відлов і вивіз.

Фото: Добрі поради

Цей допис уже прочитано 733 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: