Home » Новини Львова » На Львівщині з’явиться 11 нових туристичних шляхів

На Львівщині з’явиться 11 нових туристичних шляхів

Комісія розглянула пропозиції щодо шляхів ознакування. У межах засідання затвердили 11 нових шляхів, загальна протяжність яких складає 162,5 кілометрів.

11 липня, у Львівській облдержадміністрації відбулось засідання Комісії з питань створення мережі шляхів активного туризму на території Львівської області.

На Львівщині з’явиться 11 нових туристичних шляхів

«Пропоновані пішохідні і велосипедні шляхи були опрацьовані експертною групою, яка працює над створенням мережі туристичних шляхів області. Зосередженою є увага на тих територіях, де сьогодні є активна туристична зацікавленість та де у районах передбачені кошти на співфінансування», – зазначила керівник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Зокрема це пішохідний шлях «Регіональний пішохідний № 13», протяжністю 15 км – Сколе (вокзал) – г.Парашка, пішохідний шлях № 505 «Росохацькі полонини», протяжністю 20 км – м. Турка-хр. Росохацькі полонини та інші.

Зазначимо, що сума коштів з обласного бюджету становить 130 мільйонів гривень, з місцевих – 90 тис гривень, а також залучені кошти партнерів.

Джерело: ДивисьInfo

Цей допис уже прочитано 359 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: