На Львівщині виявили підроблену Дрогобицьку сіль

У Дрогобичі зафіксовано продаж підробленої партії Дрогобицької солі. Інформація про це надійшла від адміністрації “Солевиварювального Дрогобицького заводу”, якій повідомили мешканці міста, що придбали фальсифікат на місцевому ринку, згідно з повідомленням Дрогобицької міської ради від 14 червня.

Як розпізнати підроблену сіль

“Підроблена сіль реалізується в упаковці, схожій на нашу продукцію “Дрогобицька сіль йодована”, але на ній відсутня дата виробництва. Такий товар є фальсифікатом і може бути небезпечним для вашого здоров’я. Рекомендуємо уважно перевіряти упаковку при купівлі солі і переконуватися, що на ній вказана дата виробництва”, — зазначено у повідомленні заводу.

У Дрогобицькій міськраді наголошують, що “Дрогобицьку сіль” виготовляють та фасують виключно на “Солевиварювальному Дрогобицькому заводі” відповідно до всіх норм і стандартів якості: “Унікальна технологія виварювання солі залишається незмінною протягом століть. Саме це робить дрогобицьку сіль унікальною та кришталево чистою”.

Солеварня надала фото підробленої солі, на яких видно, що сіль має сіруватий колір і кам’янисту структуру.

Керівництво “Дрогобицького ринку”, де ймовірно придбали фальсифіковану сіль, заявило, що не знало про продаж підробки. Адміністрація ринку не отримувала жодних скарг чи заяв від покупців.

“У разі придбання підробленої дрогобицької солі чи будь-якої фальсифікованої продукції  – негайно зверніться до органів поліції та Держпродспоживслужби. Адміністрація ринку, зі своєї сторони, максимально сприятиме у вирішенні таких питань та попередженні таких фактів надалі”, – наголосило керівництво ринку.

Нагадаємо, що Дрогобицький солевиварювальний завод є найстарішим в Україні та одним із найстаріших постійно діючих підприємств у Східній Європі.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: