На Львівщині учень розпилив у школі газ

У Червонограді троє учнів потрапили до лікарні через розпилення газового балончика. На час усунення дії газу зі школи евакуювали всіх дітей.

Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Троє школярів червоноградської школи №8 потрапили до лікарні через розпилення газового балончика. Про інцидент, що стався у четвер, 18 січня, повідомило місцеве видання Ехо Червонограда“.  

За попередньою інформацією, газовий балончик до школи приніс учень дев’ятого класу. Він пояснив, що знайшов балончик неподалік навчального закладу і захотів спробувати пристрій в дії, а тому розпилив його у шкільному туалеті. На час усунення дії газу зі школи евакуювали всіх дітей. Окрім цього трьох учнів відправили до Червоноградської центральної міської лікарні.

У приймальні Червоноградської центральної міської лікарні ZAXID.NET уточнили, що від розпилення газового балончика постраждав 9-класник та дві дівчинки (5 та 6 клас). У лікарні також зазначили, що у дітей немає серйозних ушкоджень.

Водночас, як розповіла речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська, за даними поліції, учень насправді купив перцевий балончик через Інтернет і тоді приніс його до школи, щоб випробувати. Внаслідок розпилення газу у самого дев’ятикласника діагностували ушкодження дихальних шляхів.

Цей допис уже прочитано 767 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: